Oklejanie aut i zmiana koloru auta

Oklejanie samochodu to bardzo skuteczna i stosunkowo szybka zmiana koloru auta. Co ważne, w przeciwieństwie do standardowych usług lakierniczych, oklejanie auta specjalną folią jest tańsze, szybsze i przede wszystkim łatwo odwracalne. A jakby tego było mało, niesie za sobą szereg korzyści. Jakich?

Oklejanie auta folią niesie dla niego również właściwości ochronne, które będą skutecznie chronić oryginalny lakier przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz uszkodzeniami i odpryskami. W innym przypadku świeżo nałożona folia może również maskować jego wady, odpryski czy ubytki, nadając Twojej bryce nietuzinkowego wyglądu!

Jeśli więc zdecydujesz się na oklejenie samochodu w naszym studio Diamond Gloss, ręczymy, że naszą usługę wykonamy na najwyższym poziomie korzystając wyłącznie z folii od topowych producentów, chociażby takich jak 3M.

Szeroki wybór

Szeroki wybór

Wybierz jeden z setek dostępnych wariantów. Od rażących w oczy kolorów, po kolory matowe, perłowe, satynowe, a nawet wielokolorowe jak popularny „kameleon”. Wybierz swój typ i wyróżnij Twoje auto.

Ochrona lakieru

Ochrona lakieru

Oklejenie samochodu folią to nie tylko zmiana koloru, ale również jego ochrona. Jednak jeśli nie zamierzasz zmieniać koloru auta, zawsze możemy użyć ochronnej, bezbarwnej folii by chroniła karoserię auta.

Zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta dzięki specjalnej folii samochodowej to zdecydowanie tańsze rozwiązanie aniżeli lakierowanie całej powierzchni. Jest to więc korzyść finansowa, ale i czasowa, ponieważ nie wymaga to wielu godzin pracy.

Odezwij się do nas!

Profesjonalny car wrapping w Diamond Gloss to szybka i skuteczna zmiana koloru auta. Jako centrum detailingu wiemy, że oklejanie samochodów to jedna z modniejszych metod podlegająca pod tuning optyczny więc szanując swoich Klientów stwierdziliśmy, że ta usługa powinna być i u nas. Chcesz zmienić kolor auta lub okleić go folią bezbarwną celem ochrony lakieru? Odezwij się!

Zmiana koloru za pomocą folii to świetna inwestycja w zmianę wyglądu Twojego auta, a zarazem ochronę lakieru. Skontaktuj się z nami, poznaj możliwości i terminy. Czekamy na Twój kontakt!

Zapytaj o usługę