Woskowanie auta i ochrona lakieru

Woskowanie auta w Diamond Gloss Wrocław to gwarancja czystości dla Twojego auta, zabezpieczenie dla lakieru, ale przede wszystkim – łatwiejsza, codzienna pielęgnacja. Korzyści wynikające z nakładania profesjonalnych wosków, tym samym tworzących się powłok hydrofobowych jest wiele.

Co daje woskowanie samochodu?

1. Ochrona lakieru
2. Nadaje połysk
3. Ułatwia codzienną pielęgnację

Nie musisz wiedzieć jak woskować auto, bo warto zostawić to profesjonalistom – czyli naszej ekipie. Zacznijmy od tego, że korzystamy wyłącznie z wosków do karoserii o wysokiej jakości i od renomowanych producentów takich jak: Swisswax, Zymol, Autoganz. By nałożyć trwałą, skuteczną i efektywną powłokę woskową najpierw konieczne jest specjalne przygotowanie samochodu. A zapewnić może to wyłącznie doświadczony zespół, a także odpowiednie miejsce i profesjonalny sprzęt.

Co daje woskowanie samochodu?

Woskowanie samochodu zalecamy dla wszystkich Klientów naszego auto centrum, którzy dbają o swoje auta, a przy okazji nie lubią tracić czasu na nieefektywnych myjniach samochodowych. Specjalne powłoki z wosku pomagają właścicielowi w codziennej pielęgnacji samochodu, a także skutecznie chronią lakier wydobywając głębię koloru z lakieru.

Zadaniem każdej profesjonalnej powłoki hydrofobowej jest ochrona lakieru przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak słońce, kurz, drobne kamyczki, sól drogowa czy błoto. Na lakierze pokrytym woskiem zdecydowanie łatwiej i szybciej jest oczyścić karoserię, a nałożony na niej wosk będzie nadawał jej blasku, jednocześnie chroniąc lakier.

Każdy dobry wosk do samochodu będzie skutecznie chronił lakier Twojego auta i umożliwiał jego łatwiejszą, codzienną pielęgnację. Nałożona warstwa ochronna uniemożliwi przyleganie wszelkich zabrudzeń do karoserii pojazdu dzięki czemu będzie łatwiej zachować czystość poprzez zwykłe mycie wodą – dodajmy, że po nałożeniu wosku zabronione jest jakiekolwiek mycie mechaniczne takie jak szczotki mechaniczne czy te dostępne na samoobsługowych myjniach.

PIELĘGNACJA AUTA W DIAMOND GLOSS

Ochrona lakieru

Ochrona lakieru

Skuteczna ochrona lakieru Twojego auta możliwa jest wyłącznie dzięki profesjonalnym kosmetykom samochodowym, odpowiednim warunkom i doświadczonej ekipie. Wspólnie zabezpieczymy lakier Twojego auta nadając mu blasku.

Profesjonalne kosmetyki samochodowe

Profesjonalne kosmetyki samochodowe

Profesjonalne kosmetyki samochodowe są gwarancją uzyskania rewelacyjnego efektu oraz trwałej powłoki hydrofobowej chroniącej lakier Twojego auta. Posiadamy woski firm Swissmax, Zymol oraz Auto Ganz.

Powłoki hydrofobowe

Powłoki hydrofobowe

Powłoki hydrofobowe będą chronić lakier Twojego samochodu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak słońce, kurz, drobne kamyczki i piasek, sól drogowa czy błoto. A by je usunąć, wystarczy ciepła woda.

Pielęgnacja samochodu

Pielęgnacja samochodu

Woskowanie samochodu to jedna z podstawowych usług wchodząca w zakres naszych usług dotyczących car detailingu. Dzięki powłokom woskowym codzienna pielęgnacja auta będzie zdecydowanie mniej uporczywa.

Odezwij się do nas!

Jeśli Twoje auto potrzebuje woskowania, to odezwij się do nas, a my sprostamy Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami i umów termin wizyty.

Zapytaj o usługę