Wulkanizacja w Diamond Gloss

W Diamond Gloss zadbamy nie tylko o wygląd Twojego samochodu. W naszej firmie prowadzimy także kompleksowy serwis wulkanizacyjny. Oznacza to, że kiedy potrzebujesz zmienić opony z letnich na zimowe lub odwrotnie – możesz na nas liczyć!

Możesz na nas liczyć również w wielu innych sytuacjach. Na przykład wtedy, kiedy w Twojej oponie znajdzie się gwóźdź, wkręt czy cokolwiek innego co sprawi, że będzie ona wymagała naprawy. I w takim przypadku jesteśmy w stanie zagwarantować ekspresową i skuteczną naprawę.

Jeżeli jednak opona nie będzie nadawała się do naprawy, a konieczna będzie jej wymiana – nie musisz się stresować. Nasza bogata oferta obejmuje również sprzedaż opon, a to oznacza, że przykra niespodzianka nie pozbawi Cię samochodu na kilka dni. Możesz być więc spokojny, że trafiając do Diamond Gloss masz pewność kompleksowej obsługi. U nas nie zostaniesz sam z problemem.

Wulkanizacja

Wulkanizacja

Nasz serwis wulkanizacyjny znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej 30, naprzeciwko stacji paliw Orlen. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, więc trafiając do nas możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Naprawa opon

Naprawa opon

skuteczne działanie, które sprawi, że będziesz mógł kontynuować swoją podróż bez niepokoju, że dotrzesz do celu „na kapciu”.

Sprzedaż opon

Sprzedaż opon

Jeżeli poszukujesz nowych opon do swojego samochodu – sprawdź naszą ofertę. Posiadamy opony w najpopularniejszych rozmiarach od wielu producentów. Znajdziesz u nas opony używane oraz całkowicie nowe.

Odezwij się do nas!

Potrzebujesz serwisu dla swoich opon lub kupić nowe? Zachęcamy do kontaktu i wizyty w naszej wulkanizacji. Zadzwoń i zapytaj o możliwości.

Zapytaj o usługę