Renowacja i regeneracja felg w Diamond Gloss Wrocław

W niektórych przypadkach lepiej jest kupić nową rzecz kosztem starej, zepsutej czy nadgryzionej zębem czasu. Są jednak takie produkty, które z powodzeniem można odrestaurować i doprowadzić do praktycznie fabrycznego i pierwotnego stanu. Jeżeli więc można coś poprawić i naprawić, to po co przepłacać?

Felgi aluminiowe na szczęście należą do tych produktów, którym można przywrócić dawną świetność, bez większych nakładów finansowych. Zamiast kupić kolejny, drogi komplet warto zregenerować ten, który obecnie jest na Twoim samochodzie. Regeneracja felg może odbywać się na kilku płaszczyznach, a efekt finalny powali na nogi niejedną osobę, która zdecyduje się na renowację.

Podczas regeneracji felg można je wyprostować, pomalować, wyważyć, a nawet zeszlifować zdarte i ostre krawędzie, w skutek najazdów i otarć o wysokie krawężniki.

Piaskowanie felg i malowanie zacisków hamulcowych

Malowanie felg to jeden z kluczowych elementów procesu renowacji, na które decydują się nasi Klienci. Jednak nie jest to zwykłe malowanie, a profesjonalne piaskowanie felg, które sprawia, że efekt jest trwały i odporny na odpryski i ubytki nowej warstwy lakieru.
Wybierać można wśród całej gamy kolorów więc każdy znajdzie coś dla siebie. Przy okazji dodamy, że możliwa jest również renowacja zacisków hamulcowych, które również można wypiaskować na dowolny kolor. Efekty są olśniewające.

Prostowanie felg

Prostowanie felg to skuteczny sposób na poprawę właściwości jezdnych samochodu. W skrajnych przypadkach, kiedy felga jest mocno pogięta potrafi pęknąć. Jednak to nic strasznego, ponieważ możliwe jest specjalne spawanie nowo powstałego lub pierwotnego pęknięcia, które doskonale zregeneruje pękniętą lub krzywą felgę aluminiową.

Polerowanie felg aluminiowych

W sytuacjach kiedy felga posiada swój piękny, aluminiowy i pierwotny wygląd, jednak jest pełna obtarć i drobnych uszczerbków możliwe jest specjalne polerowanie felg, które ponownie nada im blasku i niezwykłego, oryginalnego wyglądu, który na próżno odróżnić od zupełnie nowego kompletu.
Podsumowując, sprawdź co obejmuje regeneracja felg w naszym centrum auto detailingu.

Renowacja felg

Renowacja felg

Renowacja felg to doskonały pomysł na odświeżenie wyglądu auta, która jest skuteczna i tańsza niż zakup nowego kompletu.

Piaskowanie felg i malowanie zacisków

Piaskowanie felg i malowanie zacisków

Piaskowanie felg i malowanie zacisków to doskonały sposób na wizualny tuning samochodu w rozsądnej cenie.

Prostowanie felg

Prostowanie felg

Prostowanie felg poprawi właściwości jezdne i komfort prowadzenia samochodu, a zarazem zwiększy bezpieczeństwo.

Polerowanie felg

Polerowanie felg

Polerowanie felg pomoże przywrócić ich naturalny blask przy jednoczesnym pozbyciu się obcierek, przetarć i ubytków.

Odezwij się do nas!

Renowacja felg w naszym studio detailingu to kompleksowe podejście do tematu odnowy i modyfikacji optycznej Twoich felg. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Zapytaj o usługę