Przyciemnianie szyb samochodowych w Diamond Gloss Wrocław

Przyciemnianie szyb wpływa nie tylko na optykę i wygląd samochodu nadając mu charakteru, zadziorności, ale i nieco więcej prywatności podczas przemieszczania się po drogach. Przyciemnienie szyb niesie za sobą również szereg wartości ochronnych i zdrowotnych.

Ciemniejsze szyby powstrzymują przenikanie szkodliwych promieni UV do samochodu przez co podróżowanie nim staje się po prostu bezpieczniejsze dla naszego zdrowia, kierowcy i pozostałych pasażerów. Przyciemnione szyby chronią również wzrok. To jednak nie wszystko.

Ciemne szyby będą chronić również wnętrze auta przed nadmiernym nagrzewaniem w okresie letnim, a co za tym idzie, ochroną objęte będą wszystkie plastiki, a przede wszystkim skórzana tapicerka czy kierownica. Dzięki temu skóra nie będzie pękać, plastiki nie będą się blaknąć, a latem temperatura na zewnętrz nie będzie tak mocno przeszkadzać.

Przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb w Diamond Gloss to doskonała okazja na zmianę wyglądu auta, nadanie mu charakteru oraz zadziornego pazura przy dodatkowych korzyściach zdrowotnych i ochronnych wnętrza pojazdu.

Ochrona przed promieniowaniem UV

Ochrona przed promieniowaniem UV

Przyciemnione szyby będą skutecznie blokować docieralność szkodliwego promieniowania UV do wnętrza samochodu, a tym samym zapewnią ochronę dla skóry i oczu. Twoich oraz towarzyszących Ci pasażerów.

Ochrona przed Słońcem

Ochrona przed Słońcem

Ciemne szyby będą skutecznie chronić wnętrze samochodu przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza samochodu w okresie letnim, zabezpieczą plastikowe elementy, skórzaną tapicerkę oraz inne elementy wnętrza.

Odezwij się do nas!

Przyciemnij szyby w swoim samochodzie i zapewnij mu nietuzinkowy wygląd, nadaj charakter i zapewnij dodatkową ochronę. Ciemne szyby to nie tylko ochrona przed szkodliwym Słońcem, wysoką temperaturą czy blaknącymi elementami wnętrza. To także zwiększenie poziomu prywatności i lepszy design Twojej fury. Zadzwoń lub napisz do nas, a wykonamy tę usługę i dla Ciebie.

Zapytaj o usługę