Powłoka ceramiczna, powłoka kwarcowa i polimery - jak chronić lakier auta?

Pewnie zadajesz sobie pytanie jak ochronić lakier samochodu, jaką metodę wybrać i czy warto wydać na to swoje pieniądze? Odpowiadamy – jeśli zamierzasz dbać o auto, zrób to! A dlaczego? Już odpowiadamy.

Do naszego studia car detailingu przyjeżdżają rozmaici Klienci. Od posiadaczy nowoczesnych i niemal salonowych pojazdów klasy premium, po auta z lat 90, którym ich właściciele pragną nadać ponownego blasku. Jeżeli kupujesz auto dla siebie, szczególnie z salonu i myślą, że chcesz go mieć na lata i to w jak najlepszym stanie – oferowane przez nas powłoki ochronne będą dla Ciebie i Twojego auta najlepszym rozwiązaniem.

Trzy poziomy ochrony lakieru – ceramika, kwarc i polimer

A Ty możesz wybierać aż między trzema poziomami ochrony lakieru Twojego samochodu, które będą różniły się nie tylko okresem, przez który będą zabezpieczać karoserię, ale także ceną. Jak to mówią, każdy znajdzie coś dla siebie.

Ofertę kierujemy jednak nie tylko do salonowych egzemplarzy aut i ich właścicieli, ale do wszystkich osób, które kochają swoje samochody i chcą dla nich jak najlepiej. Mało tego, położenie warstwy ochronnej to nie tylko kwestia zabezpieczenia powierzchni lakieru i karoserii auta, ale i wydobycie głębi koloru oraz codziennej, prostszej i łatwiejszej pielęgnacji.

Ze swojej strony zapewniamy wyłącznie topowe produkty takich producentów jak UltraCoat, AutoGlanz oraz CleanCar. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w nakładaniu warstw ochronnych jak i szeroko pojętym car detailingu więc ręczymy, że pieniądze które wydasz na naszą usługę będą dobrą i trwałą inwestycją.

TRZY RODZAJE POWŁOK OCHRONNYCH

Powłoki ceramiczne

Powłoki ceramiczne

Powłoki ceramiczne to najwyższy poziom ochrony lakieru samochodu. Utrzymują się na aucie nawet do 5 lat skutecznie chroniąc karoserię przed odpryskami, brudem, błotem, solą drogową, słońcem czy tworzeniem się rys i hologramów.

Powłoki kwarcowe

Powłoki kwarcowe

Powłoki kwarcowe to średni poziom w klasyfikacji powłok ochronnych nakładanych na karoserię auta. Skuteczność warstwy ochronnej przed szkodliwymi czynnikami, powstawaniem rys i hologramów to około 1 rok.

Powłoki polimerowe

Powłoki polimerowe

Powłoki polimerowe to najniższy i najtańszy, choć i tak bardzo skuteczny poziom zabezpieczenia lakieru samochodowego przed wszystkim szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jednak jego skuteczność szacowana jest na pół roku.

Odezwij się do nas!

Jeśli chcesz skutecznie ochronić lakier swojego samochodu skontaktuj się z nami i zapytaj o najlepszy wariant, poznaj cenę i umów termin. Czekamy na Twój kontakt!

Zapytaj o usługę