Oklejanie samochodów, folie ochronne i zmiana koloru auta

Oklejanie aut to doskonały sposób na zmianę koloru Twojego auta, a przy okazji możliwość jego zabezpieczenie. Oklejanie samochodów może odbyć się za pomocą bezbarwnych folii ochronnych 3M, które będą skutecznie chronić lakier Twojego auta przez szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a także otarciami i rysami. Ale to nie wszystko.

Oklejanie samochodów to doskonały sposób na modyfikację i tuning optyczny, który w tej formie cieszy się coraz większą popularnością wśród fanów motoryzacji, którzy lubią wyróżnić się w tłumie. Technologia i postęp w zakresie „car wrapping`u” pozwala dziś na bajeczne projekty rodem z legendarnych gier serii Need For Speed czy Test Drive Unlimited, gdzie można było uzyskać przepiękne barwy auta, a hitem był kolor „kameleon”, który dziś i Ty możesz mieć na swoim aucie.

Tak na dobrą sprawę dziś ogranicza nas jedynie wyobraźnia ponieważ możemy zmienić kolor auta na bardziej podstawowy i stonowany lub totalnie zaszaleć i nadać mu jedynego w swoim rodzaju charakteru. Oklejanie aut foliami 3M w naszym centrum detailingu to nie tylko ochrona, ale i sposób na zmiany i tuning optyczny Twojej fury.

Folie ochronne i przyciemnianie szyb

Folie ochronne to skuteczna i tania metoda na ochronę lakieru Twojego samochodu. Bezbarwna folia ochronna nałożona na karoserię Twojego auta będzie skutecznie zabezpieczać samochód przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, odpryskami czy hologramami. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich właścicieli samochodów, którzy zakupili nowe auta lub dbali dotychczas o lakier w takim stopniu, że warto go utrzymać w idealnym stanie jak najdłużej.

Przyciemnianie szyb samochodowych skutecznie chroni wnętrze auta przed Słońcem, ale i nadaje mu efektownego wyglądu. Przyciemnione szyby specjalną folią chronią ją jednocześnie przed pozostałymi czynnikami zewnętrznymi, rysami i odpryskami.

Odezwij się do nas!

Profesjonalny car wrapping w studio Detailingu Diamond Gloss Wrocław to idealna propozycja dla Ciebie. Oferujemy folie ochronne, przyciemnianie szyb, ale co najważniejsze, możliwa jest też totalna zmiana koloru auta. Oklejanie samochodów to nasza specjalność!

Zapytaj o usługę