Diamond Gloss - Twoje centrum dla auta

Nasze studio narodziło się z pasji do motoryzacji i wielu nieprzespanych nocy, kiedy to w wolnych chwilach i we własnych garażach dopieszczaliśmy swoje auta zdobywając na tej bazie niezwykle cenne doświadczenie i wiedzę.

A gdy wiedza rosła w siłę, a nasze auta robiły wrażenie na mieście i wśród znajomych, zaczęły pojawiać się rekomendacje i prośby o pomoc w dopieszczeniu cudzego auta. A my jak to my, z chęcią pomagaliśmy naszym znajomym restaurować ich auta. I tak narodził się pomysł, by pasję przerodzić w swoją ukochaną pracę. Pośpiech tak i w życiu jak i w naszej profesji nie jest wskazany, bo pielęgnacja aut to sztuka. Trzeba to robić z pasją i miłością, ale i precyzją i spokojem zegarmistrza artysty. Tak właśnie narodziło się studio car detailingu – Diamond Gloss Wrocław.

Dalszy rozwój i oferta Diamond Gloss

Gdy już trafiliśmy na ulicę Krakowską 30 we Wrocławiu, postanowiliśmy dać naszym potencjalnym Klientom jak największe spectrum usług ściśle powiązanych ze sobą, tak aby szeroko pojęta pielęgnacja aut obejmowała wszystkie możliwe jej warianty, za które odpowiadać będzie nasz doświadczony zespół. Nasza oferta obejmuje cztery główne kategorie usług będące ze sobą ściśle powiązanymi działaniami. Każda z głównych kategorii niesie za sobą szereg konkretnych propozycji dla Ciebie i Twojego samochodu.

Odezwij się do nas!

Witaj w centrum auto detailingu Diamond Gloss Wrocław przy ulicy Krakowskiej 30. Z naszej strony zapewniamy szereg profesjonalnych usług, które odmienią wygląd Twojego auta oraz zabezpieczą je na długie lata. Jeśli chcesz być ktoś zajął się Twoim samochodem, to jesteś w odpowiednim miejscu. Sprawdź naszą ofertę lub odezwij się do nas i zapytaj co może dla Ciebie zrobić – a zrobimy to najlepiej jak to możliwe.

Zapytaj o usługę