Myjnia ręczna i zewnętrzny detailing

Jeżeli szukasz profesjonalnej myjni ręcznej, która pomoże dopieścić Twoje auto, to jesteś we właściwym miejscu. Witaj w Diamond Gloss, czyli profesjonalnym centrum auto detailingu z Wrocławia. Oddając swój samochód w nasze ręce zapewnisz mu profesjonalną opiekę i diamentowy blask.

Czym jest mycie detailingowe? Mycie detailingowe to nie tylko kwestia wierzchniego umycia lakieru i elementów karoserii pojazdu. W skład naszej usługi wchodzi całe spectrum prac nad Twoim samochodem od zewnętrznej strony pojazdu:

1. Mycie wstępne
2. Zdjęcie kół
3. Mycie felg wewnątrz i zewnątrz
4. Mycie nadkoli
5. Mycie karoserii
6. Pędzelkowanie wnęk i szczelin
7. Pełna dekontaminacja
8. Deironizacja lakieru
9. Glinkowanie

Ręczymy, że zewnętrzny detailing odmieni wygląd Twojego auta, a my pozbędziemy się zalegającego na nim brudu. Dobierzemy się do każdej wnęki i szczeliny, z której wydobędziemy kurz, błoto, piach czy pył z klocków hamulcowych i płynów. Tak precyzyjne mycie samochodu kierujemy nie tylko do właścicieli samochodów, którzy kochają i dbają o swoje auta na co dzień, ale również osób zwyczajnie dbających o swoje auto.

Mycie detailingowe to również jedna z opcji dla każdego kto zamierza spieniężyć swój samochód i wyróżnić go na tle pozostałych ofert w Internecie. Jednak bez względu na cel Twojej wizyty, sprawimy, że auto będzie lśnić jak nowe.

Car detailing – czyli SPA dla Twojego auta

Zewnętrzny car detailing odmieni Twój samochód. Podczas prac nad estetyką Twojego auta wykorzystamy wyłącznie profesjonalne, bezpieczne i wysokiej jakości kosmetyki samochodowe. Proces mycia ręcznego będzie uwzględniał specjalne wełniane rękawice, którymi będziemy czyścić auto, a także wymianę wody i wiadra z separatorami brudu, by zniwelować ryzyko porysowania samochodu.

Do swojego zadania podchodzimy w sposób pełni profesjonalny i nie pozwolimy sobie na najdrobniejsze niedociągnięcia, które mogłyby wpłynąć na Twoje finalne zadowolenie, a tym bardziej na lakier samochodu. Jako profesjonaliści ręczymy, że usługę mycia detailingowego wykonamy z dbałością porównywalną do artysty tworzącego swoje dzieło oraz z dochowaniem wszelkich zasad, norm bezpieczeństwa i profesjonalizmu, którego oczekuje się od profesjonalnych „car detailer`ów”.

USŁUGI WCHODZĄCE W SKŁAD MYCIA DETAILINGOWEGO

Mycie karoserii

Mycie karoserii

Mycie karoserii składa się z kilku etapów, począwszy od aktywnej piany samochodowej rozpuszczającej brud na karoserii i wnękach pojazdu, po mycie ręczne i detailingowe, w którego skład wchodzi pędzelkowanie.

Mycie nadkoli i wnęk

Mycie nadkoli i wnęk

Mycie nadkoli i wnęk to coś więcej niż standardowe mycie. Skupiamy się tu na wszystkich widocznych z zewnątrz elementach karoserii, ale również wszystkich wyprofilowaniach, wnękach i szczelinach w Twoim samochodzie.

Glinkowanie

Glinkowanie

Glinkowanie to nic innego jak wygładzenie szorstkiego lakieru, który trzyma i przyciąga brud. Im gładsza powierzchnia tym mniejszy poziom absorpcji zabrudzeń. Glinkowanie to sposób na dodatkowe zabezpieczenie lakieru.

Mycie felg

Mycie felg

W przypadku mycia detailingowego mycie felg dotyczy zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej części koła, które zdejmujemy.

Dekontaminacja i deironizacja lakieru

Dekontaminacja i deironizacja lakieru

Dekontaminacja i deironizacja lakieru, czyli usunięcie wszystkich szkodliwych substancji takich jak smoła, guma, lotna rdza czy pył z klocków.

Odezwij się do nas!

Jeżeli dbasz o swoje auto, to nasza myjnia ręczna i mycie detailingowe wchodzące w skład naszych usług zapewnią mu blask i piękny wygląd. Odezwij się do nas i umów wizytę w naszej myjni ręcznej.

Zapytaj o usługę

Nasze realizacje

  • Wszystkie
ręczna-myjnia-samochodowa-wrocław
myjnia-samochodowa-wrocław
car-spa
myjnia-krakowska-wrocław