Myjnia ręczna, Wrocław

Profesjonalna myjnia ręczna? To my, czyli auto centrum Diamond Gloss Wrocław przy ulicy Krakowskiej 30. Cieszymy się, że tu jesteś i witamy Cię w naszych progach. Jesteśmy zespołem profesjonalnych detailerów, którzy zatroszczą się o Twój samochód jak mało kto.

Nasza myjnia samochodowa oferuje pielęgnację samochodów na dwóch płaszczyznach. Dla firm lub Klientów indywidualnych. W tym przypadku dostępne są dwa warianty usług – standardowe mycie zewnętrzne i odkurzanie wnętrz jak również znacznie bardziej zaawansowane usługi detailingowe, kierowane szczególnie dla właścicieli i miłośników swoich samochodów, dbających o najwyższą jakość usług i blask swoich pojazdów. Szczegóły odnośnie auto detailingu znajdziesz w na stronie auto detailing.

Różnica w ofercie polega nie tylko na zakresie prac, ale również na sposobie rozliczenia za wykonaną usługę. W ramach współpracy z przedsiębiorstwami i korporacjami, oferujemy atrakcyjne formy rozliczeń miesięcznych za wykonaną ilość usług. Nasza myjnia samochodowa przyjmie więc każde auto będące własnością firmy, a rozliczenie nastąpi na koniec miesiąca w postaci zbiorczej faktury.

Podstawową ofertę myjni samochodowej kierujemy więc do firm i przedsiębiorstw, których auta floty służbowej wymagają podstawowego czyszczenia. A Klientom indywidualnym sugerujemy skorzystać z szerszego i zdecydowanie bardziej zaawansowanego pakietu usług detailingowych obejmujących wnętrze i karoserię auta. Jednak jeżeli odpowiednio dbasz o auto i te nie wymaga większego zakresu prac, opcja zwykłego mycia i odkurzania również jest kierowana do Ciebie.

USŁUGI WCHODZĄCE W SKŁAD MYJNI RĘCZNEJ

Oferta dla firm

Oferta dla firm

Oferta dla firm to ekonomiczne rozwiązania pielęgnacji samochodów. Podstawowe mycie nadwozia i odkurzanie wnętrz będą gwarancją utrzymania czystości. Oferujemy pakiety i umowy terminowe, wystawiając FV na koniec miesiąca.

Oferta dla Klientów indywidualnych

Oferta dla Klientów indywidualnych

Klientom indywidualnym sugerujemy przejrzeć ofertę pielęgnacji detailingowej, która charakteryzuje się znacznie bardziej zaawansowanym poziomem usług w zakresie pielęgnacji aut. Szczegóły oferty znajdziesz tutaj.

Myjnia samochodowa

Myjnia samochodowa

Myjnia samochodowa Diamond Gloss dzieli zakres swoich usług na podstawowy pakiet pielęgnacji auta wewnątrz i zewnątrz kierowany dla aut flotowych oraz Klientów indywidualnych, którzy oczekują ręcznego umycia auta.

Odezwij się do nas!

Zapraszamy na naszą ręczną myjnie samochodową, by pozbyć się brudu na Twoim aucie. Poradzimy sobie nawet z największymi zabrudzeniami wewnątrz i zewnątrz samochodu.

Zapytaj o usługę