Lakiernik i blacharstwo samochodowe w Diamond Gloss Wrocław

Karoseria używanego na co dzień samochodu bezpośrednio narażana jest na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne takie jak woda, sól drogowa, grad czy intensywne nasłonecznienie. Każde z nich na swój sposób wpływa na stan blacharsko-lakierniczy naszego pojazdu.

Nie jesteśmy jednak w stanie całkowicie uniknąć wpływu tych czynników na blachę. Możemy je oczywiście zminimalizować, jednak poruszając się np. zimą po ulicach posypanych solą, nadwozie naszego pojazdu mocno obrywa. Roztwór soli w połączeniu z wodą znacznie przyspiesza na rozwój ognisk korozji.

Również latem blacha naszego samochodu nie ma lekko. Często bowiem musi znosić wysokie promieniowanie UV, wskutek którego karoseria nagrzewa się do bardzo wysokich temperatur. To z kolei bardzo silnie oddziałuje na barwę lakieru.

Gradobicia czy opady deszczu oraz idąca z nimi w parze wilgoć spotykana w naszym kraju także skutecznie może wpłynąć na uszkodzenia karoserii pojazdu. Nierzadko do wymiany nadaje się cały element (np. dach czy maska), a zakupiony nowy element najczęściej przed montażem należy polakierować. Na szczęście i takie zadania nam nie straszne. Musisz wiedzieć, że zajmujemy się nie tylko detailingiem pojazdów, ale jesteśmy również profesjonalną blacharnią i lakiernią w jednym.

Nasz wysokiej klasy sprzęt w połączeniu z wykwalifikowanym personelem tworzy spójną całość i gwarantuje Ci usługę na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego czy spotkało Cię na trasie gradobicie i pojawiły się na Twojej karoserii wgniotki, oberwałeś drzwiami innego pojazdu na parkingu, czy może po zimie Twoje auto wymaga drobnych napraw blacharsko lakierniczych pod względem korozji. Ze wszystkim sobie poradzimy!

Jeżeli więc zauważysz, że z twoją blacharką dzieje się coś niepokojącego – zapraszamy do Diamond Gloss. Dołożymy wszelkich starań, aby Twoje auto doprowadzić do perfekcji pod kątem blacharsko-lakierniczym.

Lakiernia

Lakiernia

Nasza lakiernia w Diamond Gloss to połączenie wysokiej jakości sprzętu z wysoce wykwalifikowanym personelem. Oznacza to, że w przypadku lakierowania elementu bądź całości Twojego pojazdu w naszej firmie, możesz być pewien, że trafiłeś w najlepsze ręce.

Blacharstwo

Blacharstwo

Potrzebujesz naprawy z zakresu blacharstwa samochodowego? Przyjedź do nas i pokaż co dolega Twojemu pojazdowi. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby stan blacharski Twojego samochodu był w należytym stanie.

Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Jeżeli Twój samochód wymaga kompleksowej naprawy blacharsko-lakierniczej sprawdź Diamond Gloss. Usuniemy wszelkiego rodzaju defekty, pomalujemy co trzeba i sprawimy, że Twoje auto znów będzie wyglądało jak nowe.

Odezwij się do nas!

Blacharstwo samochodowe i lakiernia w Diamond Gloss oferuje całą masę usług, które odmienią wizerunek i lakier Twojego samochodu, przywracając jego dawną świetność. Zadzwoń do nas i zapytaj o możliwości i terminy.

Zapytaj o usługę