Felgi i komplety felg z oponami

Jako Diamond Gloss zajmujemy się dbałością o wygląd i estetykę samochodów. Nie ograniczamy się jednak do detailingu i dajemy swoim Klientom wiele innych możliwości. Jedną z nich jest sprzedaż felg, które potrafią skutecznie odmienić wygląd samochodu i nadać mu charakteru.

Alufelgi to element, który wyraźnie wpływa na optykę każdego samochodu, jednak efekt wizualny to nie wszystko. Dobre alufelgi i ich właściwości potrafią znacznie wpłynąć na osiągi auta oraz komfort jazdy.

Mimo, iż nie jesteśmy sklepem internetowym i na co dzień nie zajmujemy się sprzedażą felg samochodowych, to jesteśmy w stanie sprostać każdym indywidualnym oczekiwaniom i zamówieniom.

Z racji prowadzonej wulkanizacji posiadamy odpowiednią wiedzę, sprzęt oraz możliwości niezbędne do realizacji takich zamówień. Z chęcią pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania dla Twojego samochodu. Zarówno w kwestii technicznej jak i estetycznej.

Oferujemy sprzedaż felg znanych, cenionych producentów i właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaoferować nie tylko atrakcyjne wzornictwo, ale również trwałość i odporność felg na mogące zaszkodzić im drogowe wyboje czy dziury.

Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę, napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Wspomnij o tym jaki masz samochód i podaj nam jego kluczowe parametry, a my odpowiemy Ci co jesteśmy w stanie zaoferować dla Ciebie i Twojego samochodu.

Felgi aluminiowe

Felgi aluminiowe

Felgi aluminiowe dostępne w naszej ofercie gwarantują ciekawe wzornictwo, wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Dobierzemy felgi do aut japońskich, niemieckich, włoskich i amerykańskich. Zapytaj o szczegóły.

Alufelgi + opony

Alufelgi + opony

Decydując się na alufelgi konieczny będzie zakup nowych opon, które mogą okazać się sporym wydatkiem. Jesteśmy właścicielami serwisu wulkanizacyjnego i z pewnością zaoferujemy atrakcyjne rozwiązania i pakiety.

Indywidualne zamówienia

Indywidualne zamówienia

Spodobały Ci się felgi, których nigdzie nie możesz dostać? Pokaż nam wybrany model oraz podaj jego parametry, a my spróbujemy sprostać Twoim oczekiwaniom mając nadzieję, że będziemy w stanie zrealizować Twoje marzenie.

Odezwij się do nas!

Jeśli szukasz felg aluminiowych, stalowych lub kompletów opon z felgami, odezwij się do nas i zapytaj o warianty dla Twojego auta. Czekamy na kontakt od Ciebie.

Zapytaj o usługę