Detailing wnętrz - czyli dbałość o każdy szczegół wewnątrz Twojego auta

Czyszczenie wnętrz w autach czasem tylko na pozór wydaje się banalną czynnością. Kto na własnej skórze nie zmagał się z rozlaną kawą na welurowej, beżowej tapicerce, kto nie czyścił podsufitki ubrudzonej łapą kochanego psiaka, który wskoczył do auta prosto z obłoconej kałuży ten nie zna życia.

Życia profesjonalnego detailer`a, którego zadaniem jest przywrócenie czystości w samochodzie Klienta, który płacąc za usługę oczekuje stosownych rezultatów. Na szczęście nie tylko kochamy swoją robotę i mamy w niej doświadczenie, ale przede wszystkim chcemy uszczęśliwiać naszych Klientów i mamy odpowiednie narzędzia by tego dokonać.

Z tego właśnie względu czyszczenie wnętrz samochodu, nazywane też często wewnętrznym car detailingiem pozwala na uzyskanie spektakularnych wręcz rezultatów w kwestiach czystości samochodu.

Wewnętrzny detailing w naszym centrum spa dla samochodów obejmuje:

1. Pranie tapicerki
2. Czyszczenie skór
3. Konserwacja skór
4. Polerowanie plastików
5. Czyszczenie plastików i innych tworzyw
6. Zabezpieczenie plastików i innych tworzyw
7. Impregnacja i pranie tapicerki
8. Pranie podsufitki
9. Pranie podłogi
10. Pranie dywaników
11. Malowanie i renowacja skór
12. Pędzelkowanie wnęk i szczelin
13. Ozonowanie
14. Nakładanie środka przeciw parowaniu szyb
15. Rozpraszanie i nanoszenie perfum
16. Usuwanie przykrych zapachów: dym tytoniowy, „mokry pies” i inne

Jesteśmy przekonani, że wewnętrzny auto detailing w naszym studio odmieni Twoje auto i sprawi, że od tej pory każdej podróży będzie towarzyszyć wszechobecna czystość i przepiękny zapach unoszących się w jego wnętrzu perfum, które zdecydujesz się wybrać z naszej szerokiej gamy produktów.

USŁUGI WCHODZĄCE W SKŁAD DETAILINGU WEWNĘTRZNEGO

Czyszczenie i renowacja skór

Czyszczenie i renowacja skór

Skóra w samochodzie wygląda elegancko i szykownie pod warunkiem, że jest czysta, zadbana i przede wszystkim pachnąca. Czyszczenie czy renowacja skór to dla nas codzienność, więc staniemy na wysokości zadania.

Polerowanie i czyszczenie plastików

Polerowanie i czyszczenie plastików

Polerowanie plastików, a także ich czyszczenie to doskonała propozycja dla wszystkich samochodów, których elementy z tworzyw są zmęczone, podrapane, brudne i najzwyczajniej w świecie – aż wołają o pomoc i korektę.

Pranie i impregnacja tapicerki oraz podsufitki

Pranie i impregnacja tapicerki oraz podsufitki

Pranie tapicerki i jej impregnacja to świetny sposób na pozbycie się poczucia bałaganu w samochodzie, a także brzydkich zapach. Uzupełnieniem tych działań jest również pranie podsufitki, by całe wnętrze wyglądało jak nowe.

Pranie dywaników i podłogi

Pranie dywaników i podłogi

Aby we wnętrzu Twojego samochodu zapanowała czystość, konieczne jest również odkurzenie i wypranie dywaników wraz z podłogą. Taki zabieg usuwa wszelkie zabrudzenia nadając czystość w samochodzie.

Ozonowanie i perfumy samochodowe

Ozonowanie i perfumy samochodowe

Ozonowanie wnętrz samochodów okaże się świetnym wyborem w przypadku, kiedy zechcesz pozbyć się przykrych i brzydkich zapachów.

Odezwij się do nas!

Jeżeli wnętrze Twojego auta wymaga naszej reakcji koniecznie umów wizytę w naszym studio detailingu. Staniemy na wysokości zadania i odmienimy środek Twojego samochodu. Odezwij się do nas.

Zapytaj o usługę