Czyszczenie tapicerki samochodowej

Czyszczenie tapicerki samochodowej to jedna z głównych czynności i prac nad wnętrzem auta, która sprawi, że samochodem będzie podróżować się znacznie przyjemniej. Chyba nikt nie lubi żyć i mieszkać w bałaganie i z doświadczenia wiemy, że ten jest akceptowany wyłącznie do czasu.

A my idziemy z pomocą dla wszystkich właścicieli samochodów, których tapicerka wymaga czyszczenia, prania lub ozonowania w przypadku brzydkich zapachów. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości kosmetyków samochodowych o przepięknych i długotrwałych nutach zapachowych – usuwamy najcięższe i najtrwalsze plamy, zabrudzenia czy sierść domowych pupili.

Jednym słowem, czyszczenie tapicerki samochodowej w Diamond Gloss to idealny sposób na przywrócenie czystości we wnętrzu Twojego samochodu. Usuwamy brud zarówno z foteli, kanapy, a także podłogi przy jednoczesnym demontażu elementów. Całość prac dopełnia suszenie tapicerki oraz nakładanie perfum, a nawet powłok ochronnych jeżeli tylko sobie zażyczysz dodatkowych możliwości zabezpieczenia tapicerki wewnątrz swojego auta.

Pranie i czyszczenie podsufitki

Czyszczenie i pranie tapicerki wewnątrz doskonale uzupełni czyszczenie podsufitki. Wie to każdy kto w aucie przewozi mniejsze dzieci, domowego zwierzaka lub ma tendencje do gestykulacji podczas rozmów w aucie mając brudne, tłuste lub maźnięte make-up`em dłonie. Jednak czyszczenie podsufitki z samych zabrudzeń to nie tylko kwestia samego brudu.

Pranie podsufitki świetnie odświeży zapach w aucie zwłaszcza, jeżeli ta przesiąkła dymem z tytoniu, a także innymi, trudnymi do zniesienia zapachami, których w aucie może być naprawdę sporo.

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Czyszczenie tapicerki samochodowej to doskonałe rozwiązanie na pozbycie się mniejszych zabrudzeń i zanieczyszczeń.

Pranie tapicerki samochodowej

Pranie tapicerki samochodowej

Pranie tapicerki samochodowej to skuteczne rozwiązanie na pozbycie się uporczywych plam czy brzydkich zapachów.

Czyszczenie podsufitki

Czyszczenie podsufitki

Czyszczenie podsufitki to idealne uzupełnienie prac nad czystością tapicerki, które warto wykonać podczas wizyty.

Powłoki ochronne

Powłoki ochronne

Czy wiesz, że specjalne powłoki ochronne skutecznie zabezpieczą świeżo wyczyszczoną i wypraną tapicerkę samochodową?

Jeżeli tapicerka Twojego auta wymaga czyszczenia i prania, skontaktuj się z naszą ekipą, a odświeżymy ją, pozbędziemy się zabrudzeń i brzydkiego zapachu. Skontaktuj się z nami i umów termin wizyty.

Zapytaj o usługę